Aquesta web fa servir cookies pròpies per a oferir-vos la millor experiència d’usuari.

Si continúes navegant, entenem que autoritzes l’ús d’aquestes cookies.

D'acord

Delegacions

Girona

Girona va ser la primera oficina d’ATSA ja fa gairebé un segle i per això és molt especial per tot l’equip d’ATSA.

El nostre edifici a l’Avinguda Sant Francesc 4 ha estat i serà el lloc on s’han planificat negocis, preparat projecte i s’ha contribuït a fer de Girona i les seves comarques un lloc ple de vida i oportunitats. Propers a arribar al nostre centenari, al 2026 l’equip d’ATSA Girona es renova i creix constantment per seguir sent una referència en assessorament.

Serveis que oferim

Jesús Orúe
Gerent - Responsable Àrea Fiscal

jorue@atsa.es

972 20 37 00

Xavier Ibarzo
Responsable Àrea Jurídica

xibarzo@atsa.es

932 18 26 12

Natàlia Vallejo
Responsable Àrea Laboral

nvallejo@atsa.es

932 18 26 12

Rosa Cabezas
Àrea Fiscal

rcabezas@atsa.es

972 20 37 00

David González
Àrea Fiscal

dgonzalez@atsa.es

972 20 37 00

Josep Soler
Àrea Jurídica

jsoler@atsa.es

972 20 37 00

Míriam Mayor
Àrea Laboral

mmayor@atsa.es

972 20 37 00

Rosa Coll
Àrea Laboral

rcoll@atsa.es

972 20 37 00

Girona, on ens trobaràs?

Girona
Avda. S. Francesc 4, 1er.
17001 Girona
972 203 700atsagirona@atsa.es
Necessites assessorament?
Contacta amb nosaltres.

Et podem assessorar des de les nostres delegacions de Barcelona, Girona i Andorra. Contacta amb nosaltres per telèfon, a través del nostre formulari o vine’ns a veure, estarem encantats d’atendre’t.

Sol·licitar més informació

Calendari fiscal 2022

  • Impost sobre béns immobles
  • Impost sobre vehicles
  • Taxa de guals
  • Activitats econòmiques, residus i terrasses
  • Plusvàlua
  • Altres

Calendari festiu 2022

  • Festiu nacional
  • Festiu autonòmic
  • Festes locals

Informa’t de les darreres notícies