Aquesta web fa servir cookies pròpies per a oferir-vos la millor experiència d’usuari.

Si continúes navegant, entenem que autoritzes l’ús d’aquestes cookies.

D'acord

Delegacions

Barcelona

A ATSA Barcelona portem dècades ajudant a autònoms, pimes i empreses a tenir el millor assessorament

Des del centre de Barcelona, al bellmig de l’Eixample el nostre equip de professionals treballa per oferir tot el suport que necesiten les petites i mitjanes empresas així com els autònoms i emprenedors.

Ja sigui de forma presencial o telemàtica la seu d’ATSA a Barcelona està a la teva disposició tant per temes quotidians com per planificar accions a futur com créixer, gestionar la relació amb un soci, sortir a mercats exteriors, etc…

Serveis que oferim

Ignacio Porro
Responsable Àrea Fiscal

iporro@atsa.es

932 18 26 12

Fina Cercuns
Responsable Àrea Fiscal

fcercuns@atsa.es

93 218 26 12

93 885 03 05

Natàlia Vallejo
Responsable Àrea Laboral

nvallejo@atsa.es

932 18 26 12

Xavier Ibarzo
Responsable Àrea Jurídica

xibarzo@atsa.es

932 18 26 12

Raúl Morales
Área Laboral

rmorales@atsa.es

932 18 26 12

Sònia López
Àrea Fiscal

slopez@atsa.es

932 18 26 12

Pilar Pidevall
Àrea Fiscal

ppidevall@atsa.es

932 18 26 12

Barcelona, on ens trobaràs?

Barcelona
Bailén 75, principal 2ª
08009 Barcelona
932 182 612atsabcn@atsa.es
Necessites assessorament?
Contacta amb nosaltres.

Et podem assessorar des de les nostres delegacions de Barcelona, Girona i Andorra. Contacta amb nosaltres per telèfon, a través del nostre formulari o vine’ns a veure, estarem encantats d’atendre’t.

Sol·licitar més informació

Calendari fiscal 2022

  • Impost sobre béns immobles
  • Impost sobre vehicles
  • Taxa de guals
  • Activitats econòmiques, residus i terrasses
  • Plusvàlua
  • Altres

Calendari festiu 2022

  • Festiu nacional
  • Festiu autonòmic
  • Festes locals

Informa’t de les darreres notícies